Індивідуальна консультація психолога

У житті кожної людини бувають періоди, коли самому важко впоратися з душевними переживаннями і з вантажем проблем, що накопичилися. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте підтримки та змін, а розмови з друзями та родичами про наболіле більше не допомагають, у такому разі варто звернутися до психолога. Фахівець надасть вам підтримку і допоможе впоратися з труднощами, що виникли.

Робота з психологом може бути короткостроковою чи довгостроковою залежно від вашого запиту. Я проводжу індивідуальні психологічні консультації з дорослими та підлітками (при наявності згоди їх батьків). Я вірю у величезні ресурси людської психіки та в те, що відповіді на всі питання знаходяться у нас.

Консультація психолога спрямована на створення ваших внутрішніх «опор», тобто ви стаєте більш впевненою в собі та своїх силах людиною. Ви відчуваєте більше своїх особистих ресурсів, у вас піднімається самооцінка. А головне, людина має можливість більш ефективно вирішувати свої питання та труднощі самостійно. Це дозволяє надалі скоротити або повністю відмовитися від професійної допомоги.

Вартість консультації – 1300 грн

Вартість консультації 1300 грн

Записатись

Комфорт під час консультації

Я працювала з різними клієнтами за темпераментом, характером.
До кожного знайшла індивідуальний підхід та професійне рішення.
Консультація вибудовується навколо мети, яку визначає клієнт у форматі діалогу.
Будь-який тиск, поради, оцінки з мого боку виключені.

Консультація проходить в режимі онлайн і триває 1 годину.
На початку я ставлю кілька запитань про вас, ваш стиль життя, потім ми працюємо конкретно над запитом. Як правило, після консультації я надаю додаткові завдання для закріплення результату.

Оскільки в житті виникає велика кількість питань, на які необхідно шукати відповіді, періодично виникає потреба в особистих консультаціях з перевіреним психологом. Не відмовляйте собі у кваліфікованій допомозі досвідченого психолога, в обов’язки якого входить професійна допомога саме у ваших інтересах.

Пам’ятайте, що важливо поставити запит під час консультації. Сказати ЩО ВИ ХОЧЕТЕ отримати, змінити, вирішити. Навіть якщо ви не знаєте, чого саме ХОЧЕТЕ, є чого ви точно НЕ ХОЧЕТЕ, як більше НЕ МОЖЕТЕ! З цим теж можна починати працювати з психологом, у процесі ви зможете знайти свої глибинні бажання, чесні відповіді. Ви почнете змінювати своє життя на краще!

Запис на консультацію