Індивідуальна консультація психолога

У житті кожної людини бувають періоди, коли самому важко впоратися з душевними переживаннями і з вантажем проблем, що накопичилися. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте підтримки та змін, а розмови з друзями та родичами про наболіле більше не допомагають, у такому разі варто звернутися до психолога. Фахівець надасть вам підтримку і допоможе впоратися з труднощами, що виникли.

Робота з психологом може бути короткостроковою чи довгостроковою залежно від вашого запиту. Я проводжу індивідуальні психологічні консультації з дорослими та підлітками (при наявності згоди їх батьків). Я вірю у величезні ресурси людської психіки та в те, що відповіді на всі питання знаходяться у нас.

Консультація психолога спрямована на створення ваших внутрішніх «опор», тобто ви стаєте більш впевненою в собі та своїх силах людиною. Ви відчуваєте більше своїх особистих ресурсів, у вас піднімається самооцінка. А головне, людина має можливість більш ефективно вирішувати свої питання та труднощі самостійно. Це дозволяє надалі скоротити або повністю відмовитися від професійної допомоги.

Вартість консультації 1500 грн

Вартість консультації 1500 грн

Записатись

Комфорт під час консультації

Я працювала з різними клієнтами за темпераментом, характером.
До кожного знайшла індивідуальний підхід та професійне рішення.
Консультація вибудовується навколо мети, яку визначає клієнт у форматі діалогу.
Будь-який тиск, поради, оцінки з мого боку виключені.

Консультація проходить в режимі онлайн і триває 1 годину.
На початку я ставлю кілька запитань про вас, ваш стиль життя, потім ми працюємо конкретно над запитом. Як правило, після консультації я надаю додаткові завдання для закріплення результату.

Оскільки в житті виникає велика кількість питань, на які необхідно шукати відповіді, періодично виникає потреба в особистих консультаціях з перевіреним психологом. Не відмовляйте собі у кваліфікованій допомозі досвідченого психолога, в обов’язки якого входить професійна допомога саме у ваших інтересах.

Пам’ятайте, що важливо поставити запит під час консультації. Сказати ЩО ВИ ХОЧЕТЕ отримати, змінити, вирішити. Навіть якщо ви не знаєте, чого саме ХОЧЕТЕ, є чого ви точно НЕ ХОЧЕТЕ, як більше НЕ МОЖЕТЕ! З цим теж можна починати працювати з психологом, у процесі ви зможете знайти свої глибинні бажання, чесні відповіді. Ви почнете змінювати своє життя на краще!

Запис на консультацію