Синдром вигоряння

У своїх консультаціях я надаю підтримку у подоланні вашого постійного виснаження (синдрому вигорання). За допомогою індивідуальної КПТ програми в форматі онлайн, допоможу вам виробити стратегії та установки, які дозволять вам краще справлятися зі стресовими ситуаціями в майбутньому.

Будь то домогосподарка, менеджер чи вчитель – це може торкнутися будь-кого. Кожен, хто страждає від синдрому вигорання, відчуває себе спустошеним та слабким. Зі зниженням продуктивності зростає емоційне виснаження і страх невдачі. Ті, хто постраждав, відчувають себе повністю приголомшеними та переповненими великою кількістю очікувань інших. Вони більше не можуть задовольняти власні потреби.

Зараз ми майже звикли використовувати термін синдром вигорання в значенні діагностики розладу. Синдром вигорання є відносно новим терміном, який не має медичної традиції – наприклад, на відміну від депресії, яка була описана ще стародавніми греками. Даний стан характеризується такими трьома ознаками: 1) емоційне виснаження; 2) підвищена дратівливість і міжособистісне дистанціювання; 3) втрата власної продуктивності.

Консультація психолога під час вигоряння

Синдром вигорання не є встановленим діагнозом, однак світові товариства психіатрії, психотерапії, психосоматики та неврології дотримуються позиції, що цей стан є фактором ризику для розвитку психічного захворювання, зокрема депресії.

Вартість консультації 1500 грн

Вартість консультації 1500 грн

Записатись

Комфорт під час консультації

Я працювала з різними клієнтами за темпераментом, характером.
До кожного знайшла індивідуальний підхід та професійне рішення.
Консультація вибудовується навколо мети, яку визначає клієнт у форматі діалогу.
Будь-який тиск, поради, оцінки з мого боку виключені.

Консультація проходить в режимі онлайн і триває 1 годину.
На початку я ставлю кілька запитань про вас, ваш стиль життя, потім ми працюємо конкретно над запитом. Як правило, після консультації я надаю додаткові завдання для закріплення результату.

Як би там не було, психічні захворювання зараз є однією з найпоширеніших причин непрацездатності. Професійний стрес і перевтома дуже часто мають ключове значення для розвитку та підтримки психічного розладу. Багато з постраждалих відчувають себе вигорілими, і їхня здатність справлятися з ситуацією значно обмежена. Багатьох також хвилює їх подальша працездатність.

Когнітивно-поведінкова терапія спрямована на боротьбу з професійним стресом, може мати розвантажувальний ефект і показати шляхи виходу. Спеціально враховуючи професійний стрес, який його викликає, консультації психолога можуть допомогти відновити повсякденну працездатність і запобігти повторному перевантаженню.

Запис на консультацію