Психолог у Запоріжжі

Онлайн консультації. Допомагаю людям отримати спокій в душі і стратегію в діях.

Онлайн консультації. Допомагаю людям отримати спокій в душі і стратегію в діях.

Юлія Сушко – когнітивно-поведінковий психолог
Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

Юлія Сушко – когнітивно-поведінковий психолог
Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

З якими запитами я працюю

  • Вирішити труднощі у стосунках з партнером/батьками/дітьми.
  • Зрозуміти свої потреби, цілі, зрозуміти куди та як хочу рухатися.
  • Зменшити рівень тривоги.
  • Впоратися з депресією.
  • Підвищити самооцінку.
  • Підвищити навичку визначення та відстоювання особистих кордонів.
  • Визначитись із професією.

Вартість консультації 1500 грн

Вартість консультації 1500 грн

Записатись

Комфорт під час консультації

Я працювала з різними клієнтами за темпераментом, характером.
До кожного знайшла індивідуальний підхід та професійне рішення.
Консультація вибудовується навколо мети, яку визначає клієнт у форматі діалогу.
Будь-який тиск, поради, оцінки з мого боку виключені.

Консультація проходить в режимі онлайн і триває 1 годину.
На початку я ставлю кілька запитань про вас, ваш стиль життя, потім ми працюємо конкретно над запитом. Як правило, після консультації я надаю додаткові завдання для закріплення результату.

Ви шукаєте психолога в Запоріжжі, який допоможе вам вирішити життєві проблеми, які не дають вам спокою? Ви хочете знайти психолога, який не тільки підтримає вас у скрутні моменти, але й допоможе знайти вирішення ваших проблем? Я готова запропонувати вам свої послуги.

Моя робота – допомога в пошуку шляхів до вирішення своїх проблем, розуміти свої емоції та знаходити баланс у житті. Я займаюся індивідуальними та груповими консультаціями. Мій підхід заснований на глибокому розумінні причин і механізмів виникнення психологічних проблем. Я не ставлю за мету просто прибрати симптоми, я допомагаю зрозуміти і вирішити кореневі причини. Я працюю в напрямку когнітивно-поведінкової терапії.

Якщо ви шукаєте професійну допомогу у вирішенні своїх проблем, звертайтеся до мене. Я готова допомогти вам досягти балансу та гармонії в житті, навчитися керувати своїми емоціями та знайти свій шлях до щастя та успіху. Зі мною ви зможете відкрити для себе нові можливості та навчитись вирішувати будь-які проблеми, які виникають на вашому шляху. Я гарантую конфіденційність, повагу та професіоналізм у спільній роботі. Заповніть форму зворотнього зв’язку нижче, це перший маленький крок для початку нового розділу у своєму житті вже сьогодні.

Що таке КПТ?

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) – є формою психотерапії, яка зосереджена на зміні негативних мислень, переконань та поведінки, що можуть призводити до психологічних проблем, таких як депресія, тривожність, фобії та інші розлади.

КПТ визнано у всьому світі (США, Європа тощо) найбільш ефективним та швидким методом вирішення завдань клієнта. Грунтується на науково доведеній базі, сотнях клінічних випробувань.

Під час сесій КПТ, клієнти працюють з психологом над ідентифікацією та зміною негативних думок та переконань, які можуть призводити до негативних почуттів та поведінки. Таким чином, психолог не просто допомагає вирішити конкретний запит, а й навчає клієнта навичці самодопомоги надалі.

Відгуки

Запис на консультацію